Karatistica Ema Juričić postala viceprvakinja države

Proteklog se vikenda u Samoboru održalo prvenstvo Hrvatske u borbama za kadete, juniore i U21 seniore.

Na prvenstvu je nastupila i Ema Juričić iz Đurđevca koja trenutno završava četvrti razred sportske gimnazije u Zagrebu te je članica Karate kluba Hrvatski dragovoljac.

Karatistice

Ema je u kategoriji do 61 kilogram osvojila srebrnu medalju, svoju prvu seniorsku medalju.

Turnir u Samoboru je bio jedan od bodovnih turnira pa Ema ima šansu izboriti odlazak na Europsko prvenstvo koje će se održati u lipnju u Pragu.

Također, na istom prvenstvu nastupio je i Patrik Zlatec član đurđevačkog Karate kluba u kategoriji kadeti do 63 kilograma koji je svoj nastup završio u prvom kolu.