Petak, 3. svibnja 2024.

Košarkaši đurđevačke Mladosti pobijedili u Kotoribi

U idućem kolu Mladost na domaćem terenu dočekuje ekipu Grafičara iz Ludbrega

Odigrano je 16. kolo 3. lige regije Sjever za košarkaše u kojoj je momčad đurđevačke  Mladosti gostovala kod Dubravčana u Kotoribi.

Iako gosti od prve minute ulaze u utakmicu s imperativnom pobjede, domaćini su na samom početku bili u minimalnoj prednosti, ali krajem prve dionice Mladost postiže nekoliko lakih poena te nakon prve četvrtine vodi rezultatom 21:29.

U drugoj četvrtini Đurđevčani preuzimaju sve konce u ruke i dominacijom u obrani zadržavaju domaćina na samo 13 poena u četvrtini te na poluvrijeme odlaze s rezultatom 24:56.

U drugom poluvremenu Mladost dodatno pojačava ritam te rješava utakmicu u trećoj četvrtini. Do kraja utakmice svi igrači dobivaju zaslužene minute na parketu te utakmica završava rezultatom 65:98.

Đurđevčani su imali četiri igrača s dvoznamenkastim brojem poena, a predvodio ih je Balaško s 21 poenom. Odobašić je postigao 18, Beljan 17, te Cestar 16.

U idućem kolu Mladost na domaćem terenu dočekuje ekipu Grafičara iz Ludbrega.