Nedjelja, 5. svibnja 2024.

Križevački nogometaši slavili i u Hrvacama i zadržali vrh ljestvice u Drugoj ligi

Križevčani su ovom pobjedom zadržali vodeće mjesto na prvenstvenoj ljestvici, a u posljednjem jesenskom kolu dočekuju Karlovac.

Nogometaši Radnika Križevci, vodeća momčad Druge nogometne lige, uspješno su apsolvirali daleko gostovanje.

Naime, Križevčani su u subotu snage odmjerili s momčadi iz Hrvaca, koja je poznata kao iznimno težak protivnik na domaćem terenu.

No, momčad Marija Vodanovića još se jednom pokazala u sjajnom izdanju i pobijedila s 2:0.

Križevčani su poveli pogotkom Matea Dunića u 21. minuti, a konačan rezultat postavio je Mihael Mačković u 87. minuti. Dodajmo i da je Miroslav Koprić domaćinu obranio jedanaesterac u 60. minuti.