Lovro Zvonarek odveo Hrvatsku u elitno kolo kvalifikacija za Euro, Tin Sajko branio cijeli susret

Bivši igrač Slavena Belupa Lovro Zvonarek postigao je dva pogotka u pobjedi U19 reprezentacije Hrvatske protiv Izraela.

Nogometaš Bayerna poentirao je u 2. i 34. minuti, dok je Roko Brajković postigao treći pogodak za konačnih 3:0.

Zvonarek je igrao do 84. minute, dok je cijelu utakmicu za Hrvatsku branio Tin Sajko, mladi Koprivničanac koji je član Osijeka.

Tin Sajko
Tin Sajko // Foto: Facebook Dražen Patarčić

Ovom pobjedom u Sportskom centru Rudeš mlada U19 reprezentacija je osigurala plasman u elitno kolo kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Kvalifikacije će se igrati na Malti sljedeće godine.

”Hrvatska je na kraju osvojila prvo mjesto u skupini sa šest osvojenih bodova, koliko i Izrael i Finska, ali Šimunićeva momčad bila je uspješnija u krugu triju reprezentacija s istim brojem bodova”, donosi Hrvatski nogometni savez.

HRVATSKA: Sajko – Gubijan, Živković, Prpić, Bodetić – Krivak (od 84. Babić), Lukanić – Brajković, Zvonarek (od 84. Brkljača), Rukavina (od 90. Topić) – Gajzler (od 72. Bukvić).