Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Odličan nastup kuglače đurđevačkog Graničara doveo do pobjede protiv Obrtnika iz Oroslavja

Gosti su tijekom utakmice imali prednost u srušenim čunjevima, no u zadnja dva seta Picoki su digli u 'višu brzinu', prelomili rezultat u svoju korist te došli do pobjede

U osmom su kolu 2. Hrvatske kuglačke lige – Sjever kuglači đurđevačkog Graničara pobijedili su u subotu na kuglani u Koprivnici Obrtnik iz Oroslavja rezultatom 5:3 i s 29 čunjeva razlike.

Graničar je srušio 3315, a Obrtnik 3286 čunjeva.

Najbolji igrač Graničara bio je Vinko Šostarec s 571 srušenim čunjem, a još su igrali Zdravko Vokšan (562), Ivan Buković (554), Antun Bionda (545), Marijan Maljak (543) i Zdravko Lovašen (540).

“Odličan nastup Picoka u vrlo izjednačenoj utakmici u kojoj je presudila visoka motivacija, smirenost i iskustvo igrača Graničara u zahtjevnim utakmicama. Iako su gosti tijekom utakmice imali prednost u srušenim čunjevima u zadnja dva seta Picoki su digli u ‘višu brzinu’, prelomili rezultat u svoju korist te došli do pobjede”, istaknuo je predsjednik Graničara Zdravko Lovašen.

Iduće subote igra se zadnje kola, a Graničar će odmjeriti snage protiv Zanatlije u Sisku.