Utorak, 19. ožujka 2024.

PAN ZIMSKA LIGA KOPRIVNICA Unijabeton u finalu svladala Multistar i osvojila 5000 eura

U velikom finalu pred ispunjenom tribinom momčad Unija betona svladala je Multistar 2:0, dok je treće mjesto pripalo Hivetechu koji je s 5:1 nadigrao Graditeljstvo Cvilko

U Sportskoj dvorani Srednje škole Koprivnica u nedjelju je odigrana velika završnica Pan Zimske lige Koprivnica.

U velikom finalu pred ispunjenom tribinom ljubitelja malog nogometa momčad Unijabetona iz Zagreba svladala je Multistar 2:0, dok je treće mjesto pripalo Hivetechu koji je s 5:1 nadigrao Graditeljstvo Cvilko.

Najbolji igrač turnira je Mijo Batarilo Ćerdić iz pobjedničke ekipe, inače član Močila. Najbolji vratar je Amar Duro, također iz Unijabetona, dok je najbolji strijelac Ćiril Guja iz Hivetecha.

FOTO Mladi hakleri iz Osnovne škole ‘Braća Radić’ osvojili Memorijal prof. Branimira Jedvaja u obje pionirske kategorije