Pogledajte veliku fotogaleriju s utakmice između Borca i Radnika Križevci u Imbriovcu

Poveo je Borac pogotkom Vručine s 11 metara, a rezultat je povisio Pjetri. Smanjio je Bastašić, a u drugom dijelu za Borac su još strijelci bili Vručina i Krušelj pa opet Vručina. Veliko slavlje domaćih igrača i navijača u Velikom Vrtu, a nezadovoljstvo gostujućih

Prava utakmica na zadovoljstvo brojne publike odigrana je ove nedjelje u Imbriovcu.

Na kraju je slavio domaći Borac, član Prve ŽNL, protiv hrvatskog trećeligaša Radnika Križevci rezultatom 5:1.

Križevčani su već do poluvremena ostali bez čak tri igrača (Petak, Babić, Mačković) jer im je sudac Vecko podijelio crvene kartone, a na poluvrijeme se otišlo vodstvom domaćina od 2:1.

Veliko slavlje domaćih igrača i navijača u Velikom Vrtu, a nezadovoljstvo gostujućih.

Ostale rezultate, strijelce i fotografije s prvih četvrtfinalnih utakmica Županijskog kupa možete pogledati OVDJE.

BORAC IMBRIOVEC – RADNIK KRIŽEVCI, Foto: Dejan Pernjak (Prigorski.hr)