Uvjerljive pobjede Tehnike Koprivnice u Kloštru Podravskom i Borca protiv Križevaca u Imbriovcu

Križevčani su već do poluvremena ostali bez čak tri igrača. U takvom omjeru snaga nisu mogli izvući bolji rezultat na Velikom Vrtu.

U nedjelju poslijepodne odigrane su još dvije utakmice četvrtfinala koprivničko-križevačkog Županijskog kupa.

U srazu četvrtoligaša u Kloštru Podravskom domaća Mladost poražena je dosta uvjerljivo od Tehnike Koprivnice s 1:3. Strijelci za koprivnički klub bili su Šantek, Salajec i Korenika iz kaznenog udarca kojeg je izborio Kozjak, a spomenimo i da je u drugom dijelu utakmice pocrvenio gostujući igrač Šantek.

U samom finišu utakmice Mladost je samo uspjela ublažiti poraz preko Kovačića.

Slavlje nogometaša Tehnike Koprivnice
Slavlje nogometaša Tehnike Koprivnice // Foto: Facebook NK Tehnika Koprivnica

U Imbriovcu je odigrana iznimno napeta i žustra utakmica u kojoj je na kraju slavio domaći Borac, član Prve ŽNL, protiv hrvatskog trećeligaša Radnika Križevci rezultatom 5:1.

Križevčani su već do poluvremena ostali bez čak tri igrača (Petak, Babić, Mačković) jer im je sudac Vecko podijelio crvene kartone, a na poluvrijeme se otišlo vodstvom domaćina od 2:1.

Poveo je Borac pogotkom Vručine s 11 metara, a rezultat je povisio Pjetri. Smanjio je Bastašić, a u drugom dijelu za Borac su još strijelci bili Vručina i Krušelj pa opet Vručina.

Veliko slavlje domaćih igrača i navijača u Velikom Vrtu, a nezadovoljstvo gostujućih.

Podsjetimo, u subotu je sjajan posao napravio Ferdinandovac koji je s čak 0:4 slavio na legradskom Fizešu protiv Graničara.

Strijelci su bili Đipalo, Fuček, Karan i Škaro. Obje momčadi članovi su Četvrte lige Koprivnica – Bjelovar – Virovitica.

U nedjelju su se susreli županijski prvoligaš Bratstvo i hrvatski trećeligaš Tehničar iz Cvetkovca. Utakmica je odigrana u lijepom ambijentu pred 400-tinjak gledatelja, a domaćin je slavio rezultatom 2:1.

Poveli su gosti preko Delića, ali Bratstvo izjednačava do poluvremena i u nastavku preokreće rezultat pogocima Mlinarića i Hajdića. Fotogaleriju iz Kunovca možete pogledati OVDJE.

Uzvrati četvrtfinala na rasporedu su za tjedan dana.

Branitelj naslova u Županijskom kupu je Mladost iz Kloštra Podravskog.

ŽUPANIJSKI KUP, ČETVRTFINALE, PRVE UTAKMICE: Graničar Legrad – Ferdinandovac 0:4, Bratstvo Kunovec – Tehničar Cvetkovec 2:1, Mladost (KP) – Tehnika-Koprivnica 1:3, Borac Imbriovec – Radnik-Križevci 5:1.