Utorak, 16. travnja 2024.

FOTO Bratstvo u Kunovcu u lijepom ambijentu pobijedilo Tehničar iz Cvetkovca

Odigrane su dvije od četiriju prvih četvrtfinalnih utakmica koprivničko-križevačkog Županijskog kupa.

U subotu je sjajan posao napravio Ferdinandovac koji je s čak 0:4 slavio na legradskom Fizešu protiv Graničara.

Strijelci su bili Đipalo, Fuček, Karan i Škaro. Obje momčadi članovi su Četvrte lige Koprivnica – Bjelovar – Virovitica.

U nedjelju su se susreli županijski prvoligaš Bratstvo i hrvatski trećeligaš Tehničar iz Cvetkovca. Utakmica je odigrana u lijepom ambijentu, a domaćin je slavio rezultatom 2:1.

Poveli su gosti, koji su utakmicu igrali u novim dresovima sponzora Marks – očni i slušni centar, preko Delića, ali Bratstvo izjednačava do poluvremena i u nastavku preokreće rezultat pogocima Mlinarića i Hajdića.

U poslijepodnevnom terminu, od 18 sati, sastat će se u Imbriovcu domaći županijski prvoligaš Borac i hrvatski trećeligaš Radnik Križevci te u Kloštru Podravskom četvrtoligaši Mladost i Tehnika Koprivnica.

Uzvrati četvrtfinala na rasporedu su tjedan dana kasnije.

Branitelj naslova u Županijskom kupu je Mladost iz Kloštra Podravskog.

BRATSTVO KUNOVEC – TEHNIČAR CVETKOVEC, Foto: Luka Krušec