PRVA ŽNL Kunovčani sa stilom zaključili šampionsku sezonu, Močile slavile u Molvama, a Osvit u Žabnu

U nedjelju su odigrane preostale tri utakmice posljednjeg, 26. kola Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Novi županijski prvak Bratstvo sezonu je završio sa stilom. Kunovčani su zabili pet komada u Hlebinama, a u večernjim satima slijedi velika fešta u Kunovcu

Močile su praćene brojnim navijačima ostvarile pobjedu protiv Mladosti u Molvama, što je Slogu iz Koprivničkog Ivanca ostavilo na drugoj poziciji. Pogotke za Močilane postigli su Krčmar, Mađarić, Čani i Radić.

Sezonu je pobjedom zaključio i Osvit koji je uvjerljivo slavio protiv Tomislav Radnika u Svetom Ivanu Žabnu.

U subotu je Miklinovec u Koprivnici golovima Milasa i Matijašeca s 2:0 svladao novigradsku Dravu, dok su u Drnju bodove podijelili domaći Tomislav i Mladost iz Sigeca.

Mateo Bosman doveo je Sigećane u vodstvo u 22. minuti, izjednačio je Youngdoo Jwa u 30. minuti.

Sloga je u Kunovcu s 3:2 svladala Panoniju iz Peteranca. Ivančani su tako privremeno preuzeli drugo mjesto. Rabiu Bako Muhammad (45. minuta), Mario Rac (60.) i Matej Komes (63.) bili su strijelci za Slogu, a Bruno Kovačko (3. i 71.) za Panoniju.

U Kalinovcu se od seniorske igračke karijere pogotkom oprostio Vjekoslav Belobrk, izvrsni napadač i ikona županijskog nogometa.

Kalinovac je u prvom poluvremenu vodio 3:0, no gosti iz Vojakovca u nastavku su postigli četiri pogotka te su se pobjedom oprostili od Prve ŽNL. Za domaće su zabijali Belobrk, Tomislav Jurić i Ivan Ante Radoš, a za Viktoriju Miroslav Manjić te Josip Kolarić koji je od 71. do 87. minute postigao hat-trick.