Četvrtak, 25. travnja 2024.

TREĆA ŽNL Graničar slavio u Carevdaru, Jadran-Galeb bolji od Prigorja

U nedjelju su odigrane preostale utakmice 22. kola Treće koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Graničar je prvo mjesto potvrdio pobjedom u Carevdaru, dok je <Jadran-Galeb svladao drugoplasirano Prigorje.

Bilogora je u Golijadi dobila Rudar, a u istim okolnostima Mladost je u Velikom Ravenu svladala Dravu iz Podravskih Sesveta.

U subotu je Zagorec na domaćem terenu u Koprivnici svladao Reku rezultatom 3:1. Marino Šurić je u 17. minuti doveo domaće u vodstvo, Slobodan Posavec izjednačio je u 44. U nastavku su pobjedu Zagorca osigurali Denis Ilotić u 61. te Kristijan Sočev u 72. minuti.