PRVA ŽNL Picoki slavili u Žabnu, Panonija preokrenula Močile, probudila se Sloga, bez pobjednika u Novigradu i Kalinovcu

U redovima Močila nakon utakmice je vladalo veliko nezadovoljstvo zbog suđenja

U nedjelju poslijepodne odigrane su preostale utakmice 11. kola Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Drava je u Novigradu Podravskom doečkala drugoplasirani Tomislav. Drnjanci nisu uspjeli zadržati isti zaostatak za liderom Bratstvom, odigrali su utakmicu bez pogodaka i osvojili samo bod.

Nogometaši Panonije u Peterancu su svladali Močile 4:1. Gosti iz Koprivnice su poveli, no nakon toga je domaća momčad zabila četiri komada. U redovima Močila nakon utakmice je vladalo veliko nezadovoljstvo zbog suđenja.

Graničar iz Đurđevca ostvario je četvrtu prvenstvenu pobjedu na gostovanju kod Tomislava Radnika u Svetom Ivanu Žabnu. Strijelac oba pogotka za Picoke bio je ukrajinski napadač Anatolij Snozyk u 27, i 81. minuti.

Sloga je proigrala nakon povratka Marija Raca te je u Kunovcu svladala đelekovečki Osvit rezultatom 4:1. Rac je postigao jedan od četiri pogotka momčadi iz Koprivničkog Ivanca.

U derbiju začelja Kalinovac i Miklinovec su podijelili bodove, rezultat je bio 2:2.

Kao što smo već izvijestili, kolo su u subotu otvoriti Starigrad i Lipa, a utakmica je završila rezultatom 1:1. Strijelac pogotka za domaćina bio je Danijel Pavešić 15-ak minuta prije kraja utakmice, a izjednačio je Dominik Gregl u zadnjim sekundama s bijele točke. Dodajmo i da Starigrad u 45. minuti nije iskoristio jedanesterac. Mario Sertić je pucao preko gola.

U nedjelju u svom ranijem terminu Bratstvo je u Kunovcu dočekalo Mladost iz Sigeca i pobijedilo s 2:1. Iako su gosti na poluvremenu vodili s 0:1 pogotkom Drmića, momčad Dejana Zrinskog u nastavku susreta je preokrenula rezultat. Za izjednačenje je zabio Gotal, a pobjedu je Kunovčanima donio Mišura. Dodajmo i da je Bratstvo imalo više odličnih prilika za uvjerljiviju pobjedu, ali ovaj put nišanske sprave domaćih napadača nisu bile najbolje namještene. No, bodovi se pišu i to je za vodeće Kunovčane u ovom trenutku najbitnije.

Drava NP - Tomislav Drnje

Detalj s utakmice Drava NP – Tomislav Drnje // Foto: Klikaj.hrPRVA ŽNL, 11. KOLO (nedjelja, 30. listopada, u 14.00):

Starigrad: NK Starigrad – NK Lipa 1:1
Kunovec: NK Bratstvo – NK Mladost Sigetec 2:1
Peteranec: NK Panonija – NK Močile 4:1
Sveti Ivan Žabno: NK Tomislav Radnik – NK Graničar (Đ) 0:2
Kalinovac: NK Kalinovac – NK Miklinovec 2:2
Novigrad Podravski: NK Drava (NP) – NK Tomislav 0:0
Kunovec: NK Sloga – NK Osvit 4:1