Rudar u Murskom Središću srušio lidera Mladost iz Ždralova

U srijedu je u Murskom Središću odigrana zaostala utakmica 13. kola Treće HNL Sjever u kojoj je domaći Rudar s 2:0 pobijedio vodeću Mladost iz Ždralova.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a Rudar dolazi u vodstvo u 65. minuti pogotkom Leonarda Mesarića.

Drugi pogodak u 88. minuti postigao je Filip Škvorc.

Rudaru je ovo bila prva pobjeda u proljetnom dijelu prvenstva i na dobrom su putu da ostvare plasman u play-off. U prva tri proljetna kola upisali su sva tri remija.

U subotu, 10. travnja, s početkom u 16.30 sati na rasporedu su utakmice 18. kola.

Radnik Križevci domaćin je đurđevačkom Graničaru, dok će Tehničar iz Cvetkovca na noge fenjerašu Podravcu u Virje.

Lokalni derbi igraju Mladost Ždralovi i Bjelovar, a težak posao očekuje drugoplasirani Polet iz Svetog Martina na Muri u Virovitici. Rudar će u Murskom Središću ugostiti ludbrešku Podravinu, dok Papuk iz Orahovice gostuje kod varaždinskog Varteksa.