Nedjelja, 28. travnja 2024.

Rukometašice Podravke 2 Lino uvjerljivom pobjedom otvorile novu sezonu

Pohvale idu svim igračicama na zalaganju i borbenosti, rekao je trener Antonio Pranjić

Rukometašice Podravke Lino ugostile su u 1. kolu Druge HRL-sjever ekipu ŽRK Vinkovci i ostvarile uvjerljivu pobjedu rezultatom 47:28, poluvrijeme 24:12.

Lana Strugar postigla je 12 pogodaka, dok je Nika Galinec skupila 19 obrana.

Ekipa trenera Antonija Pranjića zbog ozljeda nije kompletna. Ana Crnjak i dalje je van terena, Klara Ibrahimpašić pauzira zbog manje ozljede, a Lea Hrupec je bila na klupi no još uvijek je u procesu oporavka od ozljede.

– Vidjeli smo dosta “lakih” pogodaka iz kontre i polukontre zahvaljujući čvrstoj obrani, pogotovo u prvih 40 minuta. Pohvale idu svim igračicama na zalaganju i borbenosti – rekao je trener Pranjić.

Sljedećeg vikenda Linice gostuju u Virovitici.

Podravka 2 Lino – Vinkovci 47:28 (24:12)
Podravka 2 Lino: Galinec (19); Međurečan 3, Megerle 7(1), Strugar 12, E.Stručić 8, Sever 5, I.Stručić 1, Hrupec, Balaško 6, Dedi 2, Smolak 2, Žganjar 1. Trener: Antonio Pranjić
Vinkovci: Lovrić, Orlović, Boras, Antolović 6, Pavlović, Božić 1, Trbojević 8(1), Smolković, Jurčić 9(1), Dragojević 3, Lučić 1, Ištvan. Trener: Ivan Čosić