Subota, 20. travnja 2024.

Škola nogometa NK Graničara iz Đurđevca ostvarila odlične rezultate u svim kategorijama

Škola nogometa NK Graničar Đurđevac je u ukupnom poretku osigurala prvo mjesto ispred drugoplasiranih ekipa NK Daruvara

Odigrano je i posljednje kolo 2. lige pionira regije Sjever, skupine Istok u kategorijama U11, U13 i U15 između domaćina NK Graničar Đurđevac i gostiju iz Suhopolja, NK Suhoplje.

Kategorija U11 pod vodstvom trenera Marka Dobravca pobijedila je rezultatom 7 : 0 i ukupno su osvojili drugo mjesto.

Kategorija U13 pod vodstvom trenera Marina Ferderbera pobijedila je rezultatom 6 : 1 i ukupno su osvojili prvo mjesto.

Kategorija U15 pod vodstvom trenera Željka Vedriša ukupno je osvojila 1. mjesto i to čak tri kola prije kraja prvenstva.

NK Graničar Đurđevac
Mladi nogometaši NK Graničar Đurđevac // foto: djurdjevac.hr

Kategorija U15 Pioniri, županijska liga, pod vodstvom trenera Darka Dergeza također je osvojila prvo mjesto čak 4 kola prije kraja prvenstva.

Kategorija U19, Juniori, pod vodstvom trenera Ive Kutanjca i Daria Brglesa također je osvojila 2. ligu Kadeta i Juniora regije Sjever isto čak tri kola prije kraja prvenstva.
Kategorija U17, Kadeti pod vodstvom trenera Zorana Suzića osvojili su treće mjesto u 2. ligi Kadeta i Juniora regije Sjever.

Treba još spomenuti i kategorije U7 pod vodstvom Maria Šostarca i U9 pod vodstvom Olivera Žibrega koji igraju županijske lige i isto se nalaze u vrhu tablica.

Zahvaljujući rezultatima kategorija U13 i U15, koji su prvaci u svojim ligama, Škola nogometa NK Graničar Đurđevac je u ukupnom poretku osigurala prvo mjesto ispred drugoplasiranih ekipa NK Daruvara i time su kategorije U11 , U13 , U15 , U17 i U19 izborili plasman u 1. ligu regije Sjever od sezone 2022/23.

”Čestitamo svim trenerima i njihovim ekipama na ostvarenim uspjesima i želimo im još ovakvih odličnih rezultata u budućnosti”, stoji u objavi na službenoj stranici Grada Đurđevca.

Mlade đurđevačke nogometne nade // Foto: djurdjevac.hr