Četvrtak, 28. ožujka 2024.

Slaven Belupo i Hrvatski dragovoljac remizirali u prijateljskoj utakmici

Slaven Belupo i Hrvatski dragovoljac odigrali su neriješeno u prijateljskoj utakmici na pomoćnom terenu koprivničkog stadiona.

Za domaćina je nastupila kombinirana postava s igračima s manjom prvenstvenom minutažom i juniorima.

Dva pogotka za početno vodstvo Slavena postigao je Nikola Turanjanin, a gosti su izjednačili u samoj završnici kad je domaćin bio s desetoricom nakon ozljede Trshanija.

Nakon dulje stanke na Slavenova je vrata u nastavku stao oporavljeni Ivan Sušak.

SLAVEN BELUPO – HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2:2 (2:0)
KOPRIVNICA – Gradski stadion ‘Ivan Kušek – Apaš’, pomoćni teren. Gledatelja 30. Sudac: Sabolić (Hlebine).
SLAVEN BELUPO: Marković, Turanjanin, Martinaga, Bašić, Žuljević, Mihalić, Hlevnjak, Christopoulos, Bosec, Boras, Krstanović; još su igrali: Sušak, Jagušić, Trshani, Krušelj, Mioč, Mrdaković, Riđan, Herceg, Mendelski. TRENER: Zoran Zekić.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Marić, Islamović, Išlić, Šutalo, Vinogradarac, Žutić, Markovina, Čavar, Marić, Perić, Zdunić; još su igrali: Debijađi, Pistelli, Veljača, Jukić, Čabrajić, Kobetić, Janković, Seth, Pobi, Bilić. TRENER: Ivan Božić.
STRIJELCI: 1:0 Turanjanin (4), 2:0 Turanjanin (22), 2:1 Amoateng (81), 2:2 Jukić (87).