Ponedjeljak, 6. svibnja 2024.

Slaven Belupo zabio pet komada Koprivnici

U prijateljskoj utakmici igranoj odigranoj u utorak na koprivničkom stadionu, Slaven Belupo je nadvisio četvrtoligaša Koprivnicu rezultatom 5:0.

Dva pogotka postigao je Cascini, u 34. i 54. minuti, dok je za vodstvo prvoligaša zabio Kamberi u 7. minuti.

U završnici još dva pogotka, Mioč je bio strijelac u 82., a Štefulj u 90. minuti.

Treneri Roy Ferenčina i Bojan Tucaković dali su priliku svim zdravim igračima, a za Koprivnicu su u nastavku susreta igrali juniori i kadeti.

Martinaga i Radotović
Marko Martinaga i Marko Radotović // Foto: Miroslav Miletić/NK Slaven Belupo

SLAVEN BELUPO: Čović (od 30. Marković) – Ćurković, Račić, Međimorec (od 30. Liber), Martinaga – Claudemir, Cascini, Mađarić – Ortiz (od 30. Jagušić), Kamberi (od 46. Šakota), Nongoh; od 60. minute: Jesenović – Bosec, Boras, Božić, Štefulj – Lepinjica, Agbekpornu, Mioč – Hoxha, Štrkalj, Šakota. TRENER: Roy Ferenčina.

KOPRIVNICA: Slukić – I. Delić, Žuljević, Lisjak, Šokec – Sokač, Bos, Marc-Randy – Radotović, Horvatinović, Mokrović; još su igrali: Ramaj, Dedi, Ganžulić, Petrić, Anić, Bliznac, Gizdavec, Hajduković, Ružić, Korač. TRENER: Bojan Tucaković.