SuperSport HNL: Dinamo zaustavljen u Koprivnici, Jambor zabio prvijenac

Na Gradskom stadionu ‘Ivan Kušek – Apaš’ u Koprivnici u subotu je odigrana utakmica 20. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Slavena Belupa i Dinama.

Po hladnom i vjetrovitom vremenu utakmica je završena bez pobjednika, rezultatom 1:1.

Poveo je Dinamo u samom otvaranju utakmice. Bočkaj je u 3. minuti povratnom loptom uposlio Drmića koji je snažnim udarcem matirao domaćeg vratara Čovića.

Slaven se mučio igrajući protiv vjetra, ali je u 32. minuti ipak stigao do izjednačenja. Manaj je glavom uposlio Crnca, a ovaj namjestio loptu na udarac Jamboru koji pogađa za 1:1.

Bio je to prvi pogodak 27-godišnjeg Koprivničanca u HNL-u, jedan gol zabio je za Osijek u Kupu.

U nastavku promjena nije bilo, ostalo je 1:1. Velik bod za Slaven i novi kiks Dinama…

SLAVEN BELUPO – DINAMO 1:1 (1:1)
KOPRIVNICA – Gradski stadion ‘Ivan Kušek – Apaš’. Gledatelja 1732. Sudac: Dario Bel (Osijek).
SLAVEN BELUPO (3-4-3): Čović – Tepšić, Božić, Soldo – Mudražija, Marina, Jambor (od 85. Kocijan), Talys – Crnac (od 73. Perošević), Manaj (od 73. Krstanović), Hoxha. TRENER: Zoran Zekić.
DINAMO (4-1-4-1): Livaković – Ristovski (od 64. Moharrami), J. Šutalo, Perić, Ljubičić – Ademi – Bočkaj (od 46. Emreli), Baturina, Bulat, Špikić (od 77. Menalo) – Drmić (od 64. Petković). TRENER: Ante Čačić.
STRIJELCI: 0:1 Drmić (3), 1:1 Jambor (32).

PAROVI 20. KOLA: Istra 1961 – Varaždin 2:1, Lokomotiva – Osijek 1:0, Slaven Belupo – Dinamo 1:1, Gorica – Šibenik (nedjelja, 15.00), Hajduk – Rijeka (nedjelja, 17.30).