Subota, 27. srpnja 2024.

TREĆA LIGA Koprivnica za kraj neuspješne sezone remizirala s Pitomačom, Poletovci uvjerljivo do naslova

Završila je sezona u Trećoj nogometnoj ligi Sjever

Završila je sezona u Trećoj nogometnoj ligi Sjever. Nogometaši Koprivnice u subotu su ugostili Pitomaču u posljednjem, 27. kolu.

Na oproštaju od rezultatski neuspješne sezone koprivnička je momčad, koja završava kao posljednja u ligi, na domaćem terenu remizirala s Pitomačom. Gosti su poveli pogotkom bivšeg igrača Koprivnice Erika Erdeljija u 43. minuti, a izjednačio je Luka Mikor u 80. minuti.

Varteks je s 3:1 pobijedio u Virovitici, a Rudar iz Murskog Središća s 4:1 slavio je kod Graničara u Kotoribi i tako završio sezonu na drugom mjestu.

Prvak, Polet iz Svetog Martina na Muri, s 2:0 je slavio u Čakovcu protiv Međimurja.

Jedna je utakmica odigrana u četvrtak, Dinamo je u Domašincu s 4:1 svladao ludbrešku Podravinu.