Ponedjeljak, 17. lipnja 2024.

Treća liga: Pitomača bolja od Virovitice, Podravina izgubila od Međimurja, visok poraz Koprivnice

Sve utakmice 26. kola u Trećoj nogometnoj ligi – sjever odigrane su ove subote, a nogometaši Koprivnice gostovali su kod Rudara u Murskom Središću.

Domaćin je ostvario uvjerljivu pobjedu rezultatom 6:0. Domaćina je u vodstvo doveo Evald Vinko u 37. minuti, na 0:2 povisio je autogolom Ivan Ganžulić u 42. minuti, a u 45. minuti David Jurak zabio je za 3:0. U nastavku su se u strijelce upisali Fran Antolović u 54., Arpad Vaš u 68. i Petar Ratajec u 76. minuti.

Podravina je u Ludbregu izgubila od Međimurja 1:3, dok je Pitomača nadvisila Viroviticu 3:1.

Polet je kod kuće svladao Graničar iz Kotoribe, a Varteks i Dinamo Domašinec odigrali su bez pogodaka.