TREĆA ŽNL Rudar u Botinovcu nanio prvi poraz Dravi iz Podravskih Sesveta

Drava je od 35. minute igrala s igračem manje jer je zbog vrijeđanja isključen njihov vratar Matija Ružman

Nogometaši Drave iz Podravskih Sesveta u šestom kolu Treće ŽNL koprivničko-križevačke doživjeli su prvi prvenstveni poraz.

Na gostovanju u Botinovcu, u nedjeljnoj matineji, Drava je poražena rezultatom 4:2.

Marko Tubanović doveo je Rudar u vodstvo u 9. minuti, a izjednačio je Krunoslav Matočec u 13. minuti.

Nino Košuta u 23. minuti ponovno dovodi domaćina u vodstvo, a rezultat je povećao u 35. minuti Leo Jakupić.

Ivan Karšić vraća nadu gostima svojim golom u 40. minuti, a Nino Košuta u 52. minuti ponovno zabija za Rudar, za 4:2, što je bio i konačni rezultat.

Dodajmo i da je Drava od 35. minute igrala s igračem manje jer je zbog vrijeđanja isključen njihov vratar Matija Ružman.