Petak, 26. travnja 2024.

Trener Toplak u debiju na klupi Lokomotive nije uspio iznenaditi Bjeličin Osijek

U prvom susretu 26. kol Prve HNL Osijek je na domaćem terenu pobijedila zagrebačku Lokomotivu s 2:0.

Osijek je bio siguran i nije dozvolio nikakvo iznenađenje protiv momčadi koju od prije nekoliko dana vodi Samir Toplak.

Barem nakratko, Osijek Nenada Bjelice ponovno je preuzeo vrh ljestvice, dok je Lokomotiva i dalje na dnu.

Već u 14. minuti domaćin je iznimno lijepim pogotkom Kleinheislera došao u vodstvo.

Sve je bilo riješeno u 78. minuti, a strijelac je bio Mierez, nakon slobodnjaka s desne strane Bočkaja. To mu je već 18. gol ove sezone.

Imala je nekoliko dobrih prilika Lokomotiva u ovoj utakmici, ali pobjeda je potpuno zasluženo pripala Osijeku.

Sve ostale utakmice 26. kola igraju se u subotu i nedjelju.

PAROVI 26. KOLA:

Osijek – Lokomotiva 2:0, Slaven Belupo – Istra (subota, 15.00), Hajduk – Šibenik (subota, 17.05), Rijeka – Varaždin (nedjelja, 15.00), Dinamo – Gorica (nedjelja, 17.30).