Četvrtak, 28. ožujka 2024.

U prijateljskoj utakmici Slaven Belupo i Sesvete odigrali bez pobjednika

Trener Farmaceuta Dean Klafurić priliku za igru dao je igračima koji su u petak protiv Dinama imali malu minutažu ili nisu igrali te nekolicini juniora

Nogometaši Slavena Belupa, igrači koji su u petak protiv Dinama imali malu minutažu ili nisu igrali i nekoliko juniora, remizirali su u subotu u prijateljskoj utakmici sa Sesvetama. Na pomoćnom terenu Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš rezultat je bio 2:2, a pogotke za koprivničku momčad postigli su Hadžić i Gamarra.

Poveli su Farmaceuti u 12. minuti. Monjac je lijepo pronašao Hadžića koji koristi idealnu situaciju i mirno zabija za 1:0. U 26. minuti koprivnička je momčad povisila svoje vodstvo. Gamarra je lijepo iskosa s lijeve strane pogodio suprotan kut gola Sesveta za 2:0.

Gosti su smanjili rezultat početkom drugog poluvremena. Montano je zabio za 2:1. U 87. minuti gosti su preko istog igrača izjednačili rezultat na 2:2.