Loše vijesti stigle su nam upravo iz Policijske uprave međimurske. Nakon dvosatne potrage u rijeci Dravi između Pušćina i Gornjeg Hrašćana, pronađeno je tijelo mlađe muške osobe.
Podsjetimo, u subotu oko 12.10 sati zaprimljena je dojava o nestanku mladića koji je, prema informacijama, tijekom kupanja u starom koritu Drave nestao iz vidokruga osoba koje su se s njim nalazile u vodi. Odmah po dojavi pokrenuta je opsežna akcija traganja i spašavanja u kojoj su sudjelovali pripadnici HGSS-a, policija, hitna medicinska pomoć te ronilački timovi, uz korištenje dronova i druge opreme za pretragu terena.
Unatoč zahtjevnim uvjetima na rijeci, potraga je nastavljena bez prekida, a zbog povišenog vodostaja i jake riječne struje dodatno je otežana.
Prema službenim informacijama, u 14.20 sati ronioci Javne vatrogasne postrojbe Čakovec pronašli su tijelo mlađe muške osobe u rijeci Dravi između Pušćina i Gornjeg Hrašćana. Tijelo je izvučeno na obalu, a na mjestu događaja u tijeku je policijski očevid.
Nadležne službe nastavljaju s utvrđivanjem svih okolnosti ovog tragičnog događaja.














