Srijeda, 24. travnja 2024.

Varaždin teško stradao na gostovanju kod Dinama, Osijek pobijedio Šibenik

Nakon pobjede protiv Hajduka na domaćem terenu rezultatom 4:2, nogometaši Varaždina teško su poraženi kod aktualnog prvaka Dinama. Modri su slavili s uvjerljivih 4:0.

Dinamo se tako vratio na prvo mjesto s kojeg ga je nakratko, na dva sata, bio svrgnuo Osijek minimalnom pobjedom protiv Šibenika u Gradskom vrtu.

Zagrepčani i Osječani sada imaju po 33 boda, ali Modri imaju bolju gol-razliku i dvije utakmice manje.

U pobjedi Dinama protiv Varaždina strijelci su bili Mislav Oršić u 23. minuti, Bruno Petković u 31. i s 11 metara u 79. minuti te Izet Hajrović u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Osijeku je pobjedu, pak, donio Mile Škorić u 17. minuti.

U nedjelju od 17.05 sati petoplasirani Hajduk još u 16. kolu Prve HNL dočekuje trećeplasiranu Goricu.

Utakmice između Slavena Belupa i Rijeke te Istre 1961 i Lokomotive su odgođene zbog koronavirusa.