Četvrtak, 25. travnja 2024.

Vatreni protiv Kanade upisali supervažnu pobjedu

Podsjetimo, Vatreni su u srijedu s Marokom odigrali prvu utakmicu na Svjetskom prvenstvu u Kataru protiv Maroka bez pogodaka

Hrvatska nogometna reprezentacija danas je u Kataru odmjerila snage s Kanadom i pobijedila rezultatom 4:1.

Poveli su Kanađani već u 2. minuti preko Alphonso Daviesa na asistenciju Tajona Buchanana, ali Vatreni su uspjeli preokrenuti rezultat do poluvremena.

U 36. minuti izjednačili su preko Andreja Kramarića, a asistent je bio Ivan Perišić. U 44. minuti zabio je i Marko Livaja na asistenciju Josipa Juranovića.

Za 3:1 zabio je u 70. minuti Andrej Kramarić na asistenciju Ivana Perišića.

Konačni rezultat postavio je Lovro Majer na asistenciju Mislava Oršića u 94. minuti.

U drugoj današnjoj utakmici Belgija je igrala s Marokom i ta je utakmica završila  pobjedom afričke momčadi s 2:0.

Podsjetimo, Vatreni su u srijedu s Marokom odigrali prvu utakmicu na Svjetskom prvenstvu u Kataru.

Izabranici Zlatka Dalića nisu uspjeli slomiti dobar otpor Marokanaca te je susret završen bez pogodaka.

U drugoj utakmici prvog kola Belgija je minimalno pobijedila Kanadu, koja je pokazala jako dobar nogomet.

Na ljestvici sada Hrvatska i Maroko imaju četiri boda, Belgija je na tri, dok je Kanada bez bodova.

U posljednjem kolu u skupini Vatreni igraju protiv Belgije, a Maroko protiv Kanade.