Županijski kup: Starigrad izbacio Kunovčane, Močile sigurno kroz Herešin, Viktorija eliminirala Osvit

U srijedu je odigrano prvih osam utakmica šesnaestine finala Kupa Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije.

Veliko iznenađenje priredila je mlada momčad Starigrada koja je pred svojim navijačima izbacila favorizirano Bratstvo. Kunovčani su nastupili u punom sastavu…

Nogometaši Močila sigurno su prošli kroz Herešin, svladali su županijskog drugoligaša Omladinca rezultatom 1:3.

Pogodak za vodstvo gostiju iz Koprivnice postigao je Hlevnjak u 20. minuti, lopta se nakon njegovog udarca odbila od obrambenog igrača i završila u mreži.

Nakon pola sata Omladinac je ostao s desetoricom igrača, Gašparić je srušio Hlevnjaka koji je krenuo sam prema golu.

U nastavku su za Močile zabili Hlevnjak te Horvatinović glavom na ubačaj Posavca, dok je počasni pogodak za Herešinčane s bijele točke postigao Alen Bartolić.

Plasman u osminu finala ostvarili su i Graničar Legrad, Ferdinandovac, Kalinovac, Tomislav Radnik, Mladost Molve te Viktorija koja je svladala đelekovečki Osvit.

Preostale četiri utakmice igrat će se u srijedu, 27. rujna.

Naslov pobjednika brani križevački Radnik, koji će se natjecanju priključiti kasnije.