Petak, 27. veljače 2026.

Policija i HGSS tragaju za nestalom Marom Jurić. Jeste li je vidjeli?

U trenutku nestanka bila je odjevena u crnu jaknu, sivo-bijele tajice i crne čizme (gležnjače)

- Oglas -

Policajci Policijske uprave međimurske u suradnji s pripadnicima s pripadnicima Hrvatske gorske službe spašavanja intenzivno tragaju za Marom Jurić iz Peklenice, čiji je nestanak prijavljen u četvrtak.

Kako je priopćila policija, njezin je nestanak objavljen na internetskim stranicama Nacionalne evidencije nestalih osoba (NENO).

Mara Jurić je visoka oko 170 centimetara, ima crnu kosu i smeđe oči. U trenutku nestanka bila je odjevena u crnu jaknu, sivo-bijele tajice i crne čizme (gležnjače).

- Oglas -

Potraga se provodi na više lokacija na području Murskog Središća i okolice, kao i na rijeci Muri, te uz njezinu obalu.

U potrazi se koriste svi raspoloživi ljudski i tehnički resursi, uključujući bespilotne letjelice (dronove), dok u pretraživanju terena sudjeluju i potražni psi.

“U slučaju da raspolažete s informacijama o nestaloj osobi, obavijestite o tome najbližu policijsku postaju ili nazovete na broj 192”, apeliraju iz policije.

Također, informacije možete dostaviti i na e-mail adresu: nestali@nestali.hr.

Oglas

Najnovije objave

Vezane vijesti