Nakon nedavnog uspjeha u poljskom Racibórzu, gdje je na međunarodnom juniorskom natjecanju reprezentacija osvojila drugo mjesto u skoku u vis s preskočenih 1,76 metara, članica koprivničkog Atletskog kluba Dora Čolig nastavila je nizati odlične rezultate.
Proteklog je vikenda nastupila na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za juniore i juniorke u Karlovcu koje je tijekom dva natjecateljska dana donijelo niz vrijednih rezultata.
U konkurenciji 12 djevojaka, Dora je u skoku u vis osvojila drugo mjesto preskočivši 1,72 metra.


Oglas












