Dvojica mladića teško ozlijeđena u sudaru motocikla i quada

Liječnička pomoć im je pružena u Općoj bolnici Bjelovar

🔊 Pročitaj naglas

U prometnoj nesreći koja se dogodila oko 19.20 sati u Benčakovoj ulici u Cirkveni, naselju u sastavu Općine Sveti Ivan Žabno, teško su ozlijeđene dvije osobe.

Mladić (20) je upravljao prije stjecanja prava na upravljanje motornim vozilima, neregistriranim i neosiguranim motociklom te za vrijeme vožnje na glavi nije imao zaštitnu kacigu.

Zbog nepropisnog kretanja vozilom je prešao na suprotnu stranu kolnika i sudario se s neregistriranim i neosiguranim quadom kojim je iz suprotnog smjera, prije stjecanja prava na upravljanje motornim vozilima upravljao 18-godišnjak koji također za vrijeme vožnje na glavi nije imao zaštitnu kacigu, izvijestila je Policijska uprava koprivničko-križevačka.

U prometnoj nesreći vozači su zadobili teške tjelesne ozljede te im je liječnička pomoć pružena u Općoj bolnici Bjelovar.

Također, obojici vozača je vađena krv i izuzet urin zbog utvrđivanja prisutnosti alkohola u organizmu.

Policajci nastavljaju kriminalističko istraživanje, stoji u policijskom priopćenju.

Oglas

Vezane vijesti