Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Babić nakon poraza od Lokomotive: U zadnjih 15 minuta nismo mogli igrati normalan rukomet

Imali smo puno isključenja, probijanja, prekršaja i bilo je jako teško igrati. Zadnjih 10, 12 minuta mi smo bili s četiri igrača, ne mogu to ni komentirati, rekao je Babić

Podravka Vegeta nastavlja svoje odrastanje. Nova, mlada ekipa sklona je velikim oscilacijama, što je potvrdila i u derbiju s Lokomotivom.

Imale su Koprivničanke vodstvo od pet pogodaka u srijedu u Zagrebu, no na kraju su poražene 22:20.

Zanimljivu izjavu nakon utakmice dao je Podravkin trener Željko Babić.

– Naše cure su i danas pokazale jaki karakter međutim, zadnjih 15 minuta mi više nismo mogli igrati rukomet. Ne znam iz kojeg razloga, ne mogu to ni komentirati. Imali smo puno isključenja, probijanja, prekršaja i bilo je jako teško igrati. Zadnjih 10, 12 minuta mi smo bili s četiri igrača, ne mogu to ni komentirati. Ovo je prvo poluvrijeme, izgubili smo dva razlike. Vodili smo, imali smo dobru kontrolu, međutim očito se nešto desilo zadnjih 15 minuta gdje mi nismo mogli igrati normalan rukomet – rekao je Babić u izjavi za službenu stranicu kluba.

Vratarka Lucija Bešen je dodala:

– Mislim da je bila teška utakmica za sve nas. Imale smo rezultat pod kontrolom i onda su se desile crne rupe iz kojih se mi nismo uspjele izvuć. Minus dva, u Koprivnici krećemo od -2 i mislim i vjerujem da ćemo to u Koprivnici popraviti, da će rezultat biti na našoj strani i da ćemo bolje odreagirati nego sada – kazala je Podravkina golmanica.