Bad Blue Boys proslavili 35. rođendan uz Dinamovu pobjedu protiv Rapida

Navijači Dinama Bad Blue Boys na utakmici s Rapidom su u velikom broju u odličnoj atmosferi uz sjajnu koreografiju proslavili 35. rođendan

Nogometaši Dinama večeras su u Maksimiru ugostili bečki Rapid u utakmici 4. kola UEFA Europske lige.

Navijači Dinama Bad Blue Boys na utakmici su u velikom broju u odličnoj atmosferi uz sjajnu koreografiju proslavili 35. rođendan.

Knasmüllner je doveo goste u vodstvo već u 8. minuti, no u 12. je uzvratio Bruno Petković koji je pogodio glavom nakon asistencije Mislava Oršića.

Komnen Andrić zabio je za preokret u 34. minuti nakon akcije Petkovića i Bartola Franjića.

Pobjedu Dinama potvrdio je Josip Šutalo koji je zabio glavom iz blizine za konačnih 3:1 nakon ubačaja Marka Bulata iz slobodnog udarca.

Mogla je pobjeda biti i veća, no Oršić i Menalo pogodili su vratnicu.

U drugoj utakmici skupine H Genk i West Ham odigrali su 2:2. West Ham je nakon četiri kola prvi s 10 bodova, Dinamo ima šest, Genk četiri, a Rapid tri.

U sljedećem kolu Dinamo 25. studenoga dočekuje Genk i pobjedom može potvrditi europsko proljeće.

DINAMO: Livaković – Moharrami (od 89. Ristovski), Šutalo, Teophile, Franjić – Gojak, Mišić – Ivanušec (od 73. Menalo), Petković, Oršić (od 89. Špikić) – Andrić (od 79. Bulat). TRENER: Damir Krznar.