Borik slavio na Noći košarke u Đurđevcu

Na igralištu Osnovne škole Đurđevac održana je 17. Noć košarke, tradicionalni košarkaški turnir koji organizira Košarkaški klub Mladost iz Đurđevca.

Na ovogodišnjem turniru u sklopu Picokijade sudjelovalo je šest ekipa, i to Borik, Ciglari, T-napad, Papučari, Slučajni i Cranes.

U vrlo napetom i neizvjesnom natjecanju prvo mjesto je osvojila ekipa Borik iz Bjelovara pobijedivši s rezultatom 21:19 ekipu Papučari iz Virja. Ekipa T-napad iz Bjelovara osvojila je treće mjesto.

Održano je i natjecanje u tricama gdje je u velikoj konkurenciji najbolji bio Julijan Zadravec. Za najkorisnijeg igrača finalnog susreta proglašen je Nikola Šestak.

Za divan ugođaj pobrinula se stalna i vjerna publika koja je pratila svoje favorite i nagrađivala ih zasluženim pljeskom.