Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

ČETVRTA LIGA Borac sredio Ferdinandovac, Virovci se prošetali kroz Legrad, poraz Kloštrana

U nedjelju su odigrane preostale tri utakmice 8. kola Četvrte nogometne lige 'Bjelovar-Koprivnica-Virovitica'

U nedjelju su odigrane preostale tri utakmice 8. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’.

Borac je u Velikom vrtu s 3:0 nadvisio Ferdinandovac. Za vodstvo Imbriovčana pogodio je Pejo Kuprešak u 10. minuti, na 2:0 povisio je Dorijan Poldrugač u 41., a konačnih 3:0 postavio je Dejan Grubešić u 85. minuti.

Graničar je u Legradu upisao neugodan poraz protiv Podravca. Gosti iz Virja slavili su rezultatom 1:4.

Poveli su Virovci autogolom Dominika Hontića u 20. minuti, a samo minutu kasnije Roko Grgić povisio je na 0:2. U 28. minuti Ivan Šignjar postavlja 0:3, tada je već sve bilo riješeno.

U nastavku je Hotnić smanjio na 1:3 u 63. minuti, da bi Mateo Grgić u 70. minuti pogodio za 1:4.

Mladost je u Kloštru Podravskom s 0:2 izgubila od Slatine. Lovro Šandrovčan zabio je autogol u 44. minuti, a pobjedu je gostima osigurao Matija Bubaš golom u 73. minuti.

ČETVRTA LIGA Cvetkovčani slavili u derbiju, Kunovčani efikasni u Garešnici, poraz Molvaraca