ČETVRTA LIGA Cvetkovčani i Molvarci do visokih pobjeda, Pitomača uvjerljiva protiv Borca, novi poraz Legrađana

Ovog vikenda igraju se utakmice 8. kola u Četvrtoj nogometnoj ligi ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’, a sve osim jedne bile su na rasporedu u subotu.

Nakon spektakla protiv Hajduka u Hrvatskom kupu, nogometaši Tehničara u Cvetkovcu su ugostili jaku Slatinu i prekinuli mali niz bez pobjeda. Domaća momčad slavila je s uvjerljivih 5:0. Već na poluvremenu bilo je 2:0, a oba pogotka zabio je Alen Milek, u 38. i 45. minuti. Prvoga mu je asistirao Ivan Vrkić, a drugoga David Mesar.

Tehničar je u 55. minuti povećao vodstvo, a pogodak je postigao Hrvoje Bači na asistenciju Filipa Štritara. Svoj drugi pogodak na subotnjoj utakmici Bači je za Cvetkovec zabio u 70. minuti, a asistent mu je bio Ivan Vrkić.

Raspoloženi Vrkić i sam se upisao u strijelce u 85. minuti, a asistirao mu je Luka Ernečić.

I trenutačno vodeća Pitomača bila je raspoložena za golove. Borac iz Imbriovca poražen je s čak 6:1 na ovom teškom gostovanju.

U Molvama je, pak, raspucana bila domaća Mladost, koja je s 4:1 kući poslala Dinamo iz Predavca. Strijelci za Mladost bili su Ivan Ante Radoš u dva navrata, Josip Vindić i Dino Vršić.

Graničar iz Legrada i dalje ne zna za pobjedu u ovoj sezoni, u subotu je poražen s 2:1 kod Čazme.

Drugoplasirana Bilogora iz Grubišnog Polja minimalno je slavila kod Garića u Garešnici, dok je Suhopolje s 3:1 pobijedio Voćin.

Posebnu draž imat će susjedski derbi Ferdinandovca i Mladosti iz Kloštra Podravskog, koji je na rasporedu u nedjelju.

Na vrhu ljestvice Pitomača ima 21 bod, a Tehničar i Bilogora po 19 bodova.

ČETVRTA NL ‘BJELOVAR-KOPRIVNICA-VIROVITICA’, 8. KOLO (subota, 15. listopada u 16.00):

Garešnica: NK Garić (G) – NK Bilogora 91 0:1
Čazma: NK Čazma – NK Graničar (L) 2:1
Suhopolje: NK Suhopolje – NK Voćin 3:1
Molve: NK Mladost Molve – NK Dinamo Predavac 4:1
Cvetkovec: NK Tehničar – NK Slatina 5:0
Pitomača: NK Pitomača – NK Borac 6:1
Ferdinandovac: NK Ferdinandovac – NK Mladost Kloštar (nedjelja, 16.00)