Četvrta liga: Cvetkovčani uvjerljivi protiv Slatine, Legrađani izgubili u golijadi, Molvarcima bod kod kuće

Nakon uzbudljivog otvaranja drugog dijela sezone u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar – Koprivnica – Virovitica, ovog vikenda igraju se i utakmice 15. kola, a najzanimljivije trebalo bi biti u Ferdinandovcu.

U subotu su odigrane četiri utakmice. Vodeći Tehničar u Cvetkovcu opravdao je ulogu favorita i slavio s 4:1, iako su gosti poveli preko Matije Bubaša u 28. minuti. Pobjedu momčadi Krune Lovreka u nastavku susreta donijeli su David Kranclbinder u 58. minuti, Ivan Vrkić u 68. minuti, Marko Radotović u 70. minuti i Filip Štritar u 76. minuti.

Garić iz Garešnice s 2:0 slavio je u Čazmi, a pogotke su postigli Tomislav Golubić u 57. minuti i Fili Kožuhar s 11 metara u 81. minuti.

Bilogora je u Grubišnom Polju s 3:2 pobijedila legradski Graničar. Za domaćina su strijelci bili Bruno Kunštek u 6. i 40. minuti te Igor Lukaš u 17. minuti. Za Legrađane su mrežu pogađali Kristijan Bečeić u 9. minuti i Lovro Šarlija s 11 metara u 85. minuti.

Mladost i Sloga iz Zdenaca u Molvama su podijelili bodove odigravši 1:1. Gosti su poveli u 19. minuti preko Marija Duspare, a izjednačio je Nikola Tuba u 26. minuti.

Dodajmo i da su u 68. minuti zbog međusobnog udaranja isključeni kod domaćih Adam Csikos, a kod gostiju Petar Špoljarić.

U nedjelju nas očekuje podravski i derbi kola između Ferdinandovca i kunovečkog Bratstva, momčadi koje su prije tjedan dana slavile u Slatini, odnosno kod kuće u Kunovcu protiv Imbriovčana.

Borac će još biti domaćin Mladosti iz Kloštra Podravskog, a Podravac iz Virja gostuje kod Dinama u Predavcu.