ČETVRTA LIGA Derbi Borca i kunovečkog Bratstva pripao Jembrovčanima

U nedjelju su odigrane i preostale dvije utakmice prvog kola u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar - Koprivnica - Virovitica

U nedjelju su odigrane i preostale dvije utakmice prvog kola u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Sve oči bile su uprte u Imbriovec gdje je domaći Borac dočekao starog rivala iz Kunovca, momčad Bratstva, novaka u ligi.

Iznimno uzbudljiva utakmica odigrana je pred velikim brojem navijača, a na kraju je završila pobjedom Borca minimalnim rezultatom. Strijelac pobjedonosnog pogotka bio je Mihael Babić u 70. minuti.

U drugom nedjeljnom susretu igrali su u Predavcu domaći Dinamo i Čazma. Dinamovci su slavili s 3:1.

Podsjetimo, u subotu je odigrano pet susreta.

Tehničar je u Cvetkovcu ugostio donedavnog trećeligaša Podravac iz Virja. Gledali smo iznimno zanimljivu utakmicu, pravi podravski derbi, koja je na kraju završila pobjedom Tehničara 2:1.

Domaćin je poveo autogolom Grgića već u 10. minuti, a Podravac je izjednačio u 23. minuti preko istog igrača – Grgića. Iskupio se za autogol. S tim se rezultatom otišlo na odmor. Veliko slavlje domaćinu donio je u 74. minuti Kranclbinder, nakon ubačaja kapetana Hudaka iz kornera.

Ferdinandovac je ugostio Slatinu i s 2:1 upisao sva tri boda, a Mladost je u Molvama u odličnoj utakmici s 3:2 pobijedio momčad Graničara iz Legrada.

Sloga je u Zdencima bila domaćin Gariću iz Garešnice i dobila s 4:3, dok je u Grubišnom Polju kod jake Bilogore gostovala Mladost iz Kloštra Podravskog i izgubila s 3:2.