Nedjelja, 5. svibnja 2024.

ČETVRTA LIGA Derbi u Imbriovcu završio bez pobjednika, pobjede Legrađana i Picoka

U Imbriovcu je danas pred velikim brojem ljubitelja amaterskog nogometa odigran veliki podravski derbi između domaćeg Borca i vodećeg Tehničara iz Cvetkovca.

Veliki rivali godinama u seniorske momčadi ulažu značajna sredstva i nastoje dokazati da pripadaju samom vrhu podravske amaterske nogometne piramide, pa je ova utakmica uvijek zanimljiva, bez obzira na položaj na ljestvici.

Ovaj put završilo je rezultatom 1:1. Konkretnije goste, koji su tijekom utakmice imali nekoliko izglednih prilika, u vodstvo je doveo Sanjin Strajnić u 69. minuti, no potom je u 70. i 78. minuti zaradio dva žuta kartona.

Imbriovčani su se s igračem više u samoj završnici spasili od poraza. Strijelac za izjednačenje bio je Vedran Kovač u sudačkoj nadoknadi.

Vrijednu domaću pobjedu ostvario je đurđevački Graničar protiv Bilogore. Hat-trick postigao je Vrkić, dvaput je zabio iz igre, a jednom s bijele točke, dok je jednom mrežu gostiju iz Grubišnog Polja zatresao Fusić.

Graničar je u Legradu svladao Ferdinandovac s minimalnih 1:0. Za tri boda zabio je Nađ u prvom poluvremenu.

ČETVRTA NL ‘BJELOVAR-KOPRIVNICA-VIROVITICA’, 15. KOLO (subota, 19. ožujka u 15.30):

Đurđevac: NK Graničar – NK Bilogora 91 4:2
Slatina: NK Slatina – NK Čazma 2:1
Pitomača: NK Pitomača – NK Dinamo Predavac 2:0
Garešnica: NK Garić – NK Suhopolje 3:1
Legrad: NK Graničar – NK Ferdinandovac 1:0
Imbriovec: NK Borac – NK Tehničar Cvetkovec 1:1
Slobodan: NK Mladost Kloštar Podravski