ČETVRTA LIGA Kloštrani uzeli sve u Ferdinandovcu

Ferdinandovac je na domaćem terenu imao inicijativu i prilike, ali nije uspio doći do pogotka protiv Mladosti iz Kloštra Podravskog

Danas su odigrane preostale tri utakmice 8. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’.

Ferdinandovac je na domaćem terenu imao inicijativu i prilike, ali nije uspio doći do pogotka protiv Mladosti iz Kloštra Podravskog. Gosti su u 86. minuti presjekli jedno dodavanje i namjestili priliku Kramariću koji je pogodio za konačnih 0:1.

U Predavcu su bodove podijelili Dinamo i Bilogora, dok je Čazma poražena u Bušetini.

Jučer je Borac iz Imbriovca napokon slavio, a ‘žrtva’ je bio NK Graničar iz Legrada. Igrali su u Legradu, a Borac je golovima Horvatinovića i Bastašića uzeo sva tri boda s Fizeša.

Pitomača je kod kuće poražena od Slatine s 1:3, dok je đurđevački Graničar izgubio u Garešnici odigravši 4:0. Tehničar je gostovao kod fenjeraša u Suhopolju te je nakon 90 minuta pobijedio 1:2. Do pobjede su došli preokretom, oba pogotka za Tehničar zabio je Hlišć. Poveli su domaćini preko Erica Akassoua u 21. minuti, da bi Hlišć golovima u 51. i 82. minuti sve okrenuo i razveselio Tehničar.