Utorak, 30. travnja 2024.

Četvrta liga: Kunovčani uvjerljivi protiv Čazme

U ranijem nedjeljnom terminu odigrana je još jedna utakmica 18. kola u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Bratstvo je u Kunovcu opravdala ulogu velikog favorita i uvjerljivo s 3:0 slavilo protiv fenjeraša iz Čazme. Već u 8. minuti Matej Patrun doveo je domaćine u vodstvo, rezultat je povisio Bruno Sunagić u 62. minuti, a konačni rezultat je postavio Damir Azizi u 75. minuti.

Nogometaši Bratstva iz Kunovca
Nogometaši Bratstva iz Kunovca // Foto: Valentino Šajković

U nedjelju poslijepodne, od 16.30 sati, kloštranska Mladost još će ugostiti Dinamo iz Predavca.

Podsjetimo, pet od sedam utakmica 18. kola među četvrtoligašima odigrano je u subotu.

Vodeći Tehničar iz Cvetkovca pogocima Ivana Vrkića u 15. i 19. minuti s 2:0 je pobijedio Graničar u Legradu, a Borac iz Imbriovca prekinuo je negativni niz od četiri uzastopna prvenstvena poraza pobjedom od 2:1 protiv Mladosti u Molvama. Goste je u vodstvo doveo Mihael Babić u 33. minuti, izjednačio je Nikola Tuba u 69. minuti, a pobjedu Borcu donio je Dorijan Poldrugač u 84. minuti.

Bilogora iz Grubišnog Polja s 4:2 slavila je u Garešnici, Sloga i Ferdinandovac su u Zdencima odigrali bez pogodaka, dok je Podravac iz Virja s 2:0 poražen u Slatini.