Četvrtak, 28. ožujka 2024.

ČETVRTA LIGA Pobjeda Imbriovčana doma, a Cvetkovčana, Molvaraca i Ferdinandovčana u gostima

Pogotkom Babića Borac iz Imbriovca pobijedio je Garić iz Garešnice, a Tehničar iz Cvetkovca s 2:1 je slavio na teškom gostovanju kod Dinama u Predavcu

U nedjelju je kompletirano 9. kolo Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’.

Pogotkom Babića Borac iz Imbriovca pobijedio je Garić iz Garešnice, a Tehničar iz Cvetkovca s 2:1 je slavio na teškom gostovanju kod Dinama u Predavcu. Poveo je domaćin u 28. minuti pogotkom Ekeua, a preokret su priredili Vrkić u 36. minuti na asistenciju Ovnića i Bači u 89. minuti na asistenciju Vrkića.

U susjedskom derbiju Mladost iz Molvi s 3:1 je slavila kod Mladosti u Kloštru Podravskom, dok je Ferdinandovac s 4:1 dobio Voćin u gostima.

Graničar iz Legrada u subotu je upisao prvu ovosezonsku pobjedu, na domaćem terenu palo je Suhopolje s 5:2. Hat-trick je zabio Baričić, a dva gola dodao je Matotan.

Bilogora je u Grubišnom Polju bila još uvjerljivija. Gostujuća Čazma ispraćen je kući s rezultatom 5:0. U derbiju u Slatini, pak slavila je vodeća Pitomača s 3:2.

ČETVRTA NL ‘BJELOVAR-KOPRIVNICA-VIROVITICA’, 9. KOLO (subota, 22. listopada u 15.30):

Slatina: NK Slatina – NK Pitomača 2:3
Legrad: NK Graničar (L) – NK Suhopolje 5:2
Grubišno Polje: NK Bilogora 91 – NK Čazma 5:0
Imbriovec: NK Borac – NK Garić (G) 1:0
Predavac: NK Dinamo Predavac – NK Tehničar 1:2
Kloštar Podravski: NK Mladost Kloštar – NK Mladost Molve 1:3
Mikleuš: NK Voćin – NK Ferdinandovac 1:4