TREĆA ŽNL Uvjerljiva Drava iz Podravskih Sesveta, remi Reke i Zagorca, gostujuće pobjede Bilogore, Prigorja i Jadran Galeba

Drava iz Podravskih Sesveta upisala je visoku 6:0 pobjedu kod Udarnika u Zablatju

U nedjelju je odigrano 10. kolo Treće koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Kolo su nedjeljnom matinejom u Botinovcu otvorili domaći Rudar i Mladost iz Carevdara. Utakmica je na kraju završila rezultatom 2:2. Petar Jakopović doveo je goste u vodstvo u 28. minuti, ali samo minutu kasnije rezultat je poravnao iskusni Dalibor Jembrek. Antonio Radotović u 40. minuti ponovno dovodi u vodstvo goste, ali je Jembrek u 88. minuti svojoj momčadi ipak donio bod.

U općinskom derbiju Rasinja je kod kuće izgubila od Jadran Galeba s 3:0, a Reka je sa Zagorcem kod kuće odigrala 2:2.

Drava iz Podravskih Sesveta upisala je visoku 6:0 pobjedu kod Udarnika u Zablatju, dok je Fugaplast u Goli poražen od Prigorja s 2:0. Bilogora iz Gornje Velike s 3:1 je slavila kod Mladosti u Velikom Ravenu.