ČETVRTA LIGA Remi Ferdinandovca i Tehničara, Dinamo slavio u Legradu

Završne minute gosti iz Cvetkovca odigrali su bez svog kapetana Hudaka koji je zaradio crveni karton

Preostale dvije utakmice 16. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’ odigrane su u nedjelju.

Podravski derbi gledala je publika u Ferdinandovcu, gdje je istoimeni domaćin ugostio branitelja naslova Tehničar iz Cvetkovca.

Ferdinandovac je poveo golom Marka Podravca u 34. minuti, a izjednačio je Hrvoje Bači u 64. minuti. Četiri minute kasnije Valentino Belovari je pogodio za preokret.

Ferdinandovac je u 88. minuti ipak izjednačio na konačnih 2:2, strijelac je bio Siniša Đipalo, a završne minute gosti iz Cvetkovca odigrali su bez svog kapetana Hudaka koji je zaradio drugi žuti karton u 83. minuti.

Graničar je u Legradu ugostio Dinamo iz Predavca te je poražen rezultatom 1:3. Đuričić, Ekeu i Jelić Balta pogađali su za goste, dok je počasni pogodak za domaće postigao Domagoj Baričić.

ČETVRTA LIGA Molvarci slavili u Garešnici, Imbriovčani u Čazmi, a Kloštrani u Mikleušu