Srijeda, 24. travnja 2024.

ČETVRTA LIGA Tehničar i dalje stopostotan, Molvarci bolji od Garića

U nedjelju će Kloštrani kod kuće s Voćinom, a Legrađani gostuju u Predavcu

U subotu popodne odigrane su prve četiri utakmice 3. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’.

Nogometaši Tehničara u Cvetkovcu su ugostili Ferdinandovac i ostvarili pobjedu rezultatom 3:1.

Za vodstvo domaćina pogodio je u 11. minuti Bači na asistenciju Mileka, potom je isti igrač zabio za 2:0 nakon asistencije Vrkića u 20. minuti.

Ferdinandovac je smanjio pogotkom Podravca u 45. minuti, a konačnih 3:1 postavio je Milek na asistenciju Bačija u 59. minuti.

Molvarci su na Krbuljinu s 2:1 svladali Garić iz Garešnice, dok je Pitomača očekivano nadvisila Suhopolje.

U nedjelju će Kloštrani kod kuće s Voćinom, a Legrađani gostuju u Predavcu.

Istog dana u Imbriovcu su trebali igrati Borac i Čazma, no ta je utakmica odgođena zbog iznenadne smrti vratara Čazme Danijela Koloveka.

ČETVRTA NL ‘BJELOVAR-KOPRIVNICA-VIROVITICA’, 3. KOLO (subota, 10. rujna u 16.30):

Molve: NK Mladost Molve – NK Garić (G) 2:1
Cvetkovec: NK Tehničar – NK Ferdinandovac 3:1
Pitomača: NK Pitomača – NK Suhopolje 4:0
Slatina: NK Slatina – NK Bilogora 91 1:3
Imbriovec: NK Borac – NK Čazma (odgođeno)
Predavac: NK Dinamo Predavac – NK Graničar (L) (nedjelja, 16.30)
Kloštar Podravski: NK Mladost Kloštar – NK Voćin (nedjelja, 16.30)