Četvrta liga: Tehničar izdominirao na kunovečkom Old Traffordu

Pogotke za Tehničar postigli su Radotović, Vrkić i Mesar

U nedjelju je u Kunovcu odigran derbi 16. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’.

Bratstvo je u derbiju na Old Traffordu ugostilo Tehničar iz Cvetkovca te je doživjelo uvjerljiv poraz. Gosti su dominirali tijekom gotovo cijelog susreta i ostvarili pobjedu rezultatom 0:3.

Pogotke za Tehničar postigli su Radotović, Vrkić i Mesar.

”Poraz u derbiju. Gosti su danas pokazali zašto su zasluženo na prvom mjestu i suvereno gaze prema naslovu prvaka. Gostima čestitamo na pobjedi te im želimo svu sreću u nastavku prvenstva. Nastavljamo borbu za 3. mjesto, gdje ćemo pokušati osigurati to mjesto do kraja sezone”, stoji u objavi na Facebook profilu Bratstva.

U subotu je legradski Graničar na Fizešu s minimalnih 1:0 srušio favorizirani Borac iz Imbriovca. Gol vrijedan tri boda zabio je Domagoj Baričić u 65. minuti.

Molvarci su doživjeli visok poraz na gostovanju u Garešnici, dok je Podravac u Virju svladao ‘fenjeraša’ Čazmu. Oba pogotka za Virovce postigao je Ivan Šignjar, u 77. i 89. minuti.

Od 15 sati u Kloštru Podravskom sastaju se Mladost i Ferdinandovac.