Ponedjeljak, 6. svibnja 2024.

ČETVRTA LIGA Tehničar minimalno slavio protiv tvrdih Kloštrana, pobjeda Borca i poraz Picoka

Odigrane su prve četiri utakmice 16. kolla Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’.

Vodeći Tehničar u Cvetkovcu je ugostio Mladost iz Kloštra Podravskog i pobijedio minimalnim rezultatom. Strijelac pogotka vrijednog sva tri boda bio je Saša Vukonić u 70. minuti nakon kornera.

Momčad Tehničara u ovoj je utakmici vodio Josip Mađarić i njegovi su dečki imali više od igre, ali nije bilo mirnoće u završnici za još uvjerljiviji rezultat. S nova tri boda Tehničar je ponovno na plus šest od Pitomače.

Josip Mađarić
Josip Mađarić // Foto: Zvonimir Markač

Gostujuća Mladost trenera Ranka Celiščaka orijentirala se na čvrstu obranu i prijetnje iz kontranapada, no nisu uspjeli ostati neporaženi. Ostali su zato zadnjih 15-ak minuta bez jednog igrača, pocrvenio je Vedran Bojanić.

Ranko Celiščak
Trener Mladosti iz Kloštra Podravskog Ranko Celiščak // Foto: Zvonimir Markač

Nogometaši Borca svladali su Bilogoru 91 u Grubišnom Polju, a strijelci su za tri boda bili Horvatinović i Kovač.

Graničar iz Đurđevca je bez Vrkića i Sabola minimalno poražen u Čazmi. Iz tabora Picoka tvrde da su bili bolji, ali nisu imali sreće…

Suhopolje je ugostilo Pitomaču, derbi susjeda završen je rezultatom 1:1.

Ferdinandovac je u prošlom kolu s 1:0 izgubio na gostovanju kod Graničara u Legradu, a u nedjelju mu u goste dolazi Garić koji je u 15. kolu pred svojim navijačima s 3:1 svladao Suhopolje.

Dinamo će u Predavcu ugostiti Slatinu, dok je u ovom kolu zbog odustajanja Graničara iz Bušetine slobodan legradski Graničar.

ČETVRTA NL ‘BJELOVAR-KOPRIVNICA-VIROVITICA’, 16. KOLO (subota, 26, ožujka u 15.30):

Suhopolje: NK Suhopolje – NK Pitomača 1:1
Čazma: NK Čazma – NK Graničar (Đ) 1:0
Grubišno Polje: NK Bilogora 91 – NK Borac 0:2
Cvetkovec: NK Tehničar – NK Mladost Kloštar Podravski 1:0
Ferdinandovac: NK Ferdinandovac – NK Garić (G) (nedjelja, 16.30)
Predavac: NK Dinamo Predavac – NK Slatina (nedjelja, 16.30)