Subota, 26. studenoga 2022.

ČETVRTA LIGA Tehničar napunio mrežu Garića u golijadi na Starom bregu, Molvarci izgubili u Pitomači

Borac će u nedjelju u Imbriovcu ugostiti Ferdinandovac, dok će Mladost u Kloštru Podravskom igrati s Bilogorom

Preporučujemo

Prve tri utakmice 5. kola Četvrte nogometne lige ‘Bjelovar-Koprivnica-Virovitica’ odigrane su u subotu.

Aktualni prvak Tehničar u Cvetkovcu je ugostio Garić te je svojim navijačima priredio pravu uživanciju.

Cvetkovčani su u golijadi nadvisili goste iz Garešnice rezultatom 6:1.

Dva pogotka za Tehničar postigao je Hrvoje Bači, a po jednog Ivan Vrkić, David Mesar, Domagoj Hlevnjak i Valentino Belovari.

Asistenti su bili Alen Milek, Vrkić, Hlevnjak i Saša Vukonić, dok je vlastitu mrežu nesretno pogodio Dominik Draguljić.

Bila je to peta prvenstvena pobjeda sjajne momčadi Tehničara.

Mladost iz Molvi nije se dobro provela na gostovanju u Pitomači, gdje je domaćšin već na poluvremenu imao prednost od 4:0, da bi susret završio rezultatom 4:1.

Ni Slatina nije imala milosti za posljednjeplasirano Suhopolje, koje u pet kola nije uspjelo postići niti jedan pogodak, a primilo ih je čak 31.

Borac će u nedjelju u Imbriovcu ugostiti Ferdinandovac, dok će Mladost u Kloštru Podravskom igrati s Bilogorom.

Legrađani gostuju kod Voćina u Mikleušu, a u Predavcu se sastaju Dinamo i Čazma.

ČETVRTA NL ‘BJELOVAR-KOPRIVNICA-VIROVITICA’, 5. KOLO (subota, 24. rujna u 16.30):

Cvetkovec: NK Tehničar – NK Garić (G) 6:1
Pitomača: NK Pitomača – NK Mladost Molve 4:1
Slatina: NK Slatina – NK Suhopolje 7:0
Imbriovec: NK Borac – NK Ferdinandovac (nedjelja, 16.30)
Predavac: NK Dinamo Predavac – NK Čazma (nedjelja, 16.30)
Kloštar Podravski: NK Mladost Kloštar – NK Bilogora 91 (nedjelja, 16.30)
Mikleuš: NK Voćin – NK Graničar (L) (nedjelja, 16.30)

LJESTVICA

1. NK Tehničar 5 5 0 0 19 2 +17 15
2. NK Pitomača 5 4 0 1 15 7 +8 12
3. NK Slatina 5 3 1 1 18 5 +13 10
4. NK Mladost Kloštar 4 3 1 0 9 3 +6 10
5. NK Ferdinandovac 4 3 0 1 8 5 +3 9
6. NK Borac 3 2 1 0 7 0 +7 7
7. NK Bilogora 91 4 2 1 1 6 3 +3 7
8. NK Mladost Molve 5 2 0 3 13 8 +5 6
9. NK Dinamo Predavac 4 1 1 2 4 8 -4 4
10. NK Garić (G) 5 1 0 4 8 13 -5 3
11. NK Čazma 3 0 1 2 3 9 -6 1
12. NK Graničar (L) 4 0 1 3 2 10 -8 1
13. NK Voćin 4 0 1 3 3 11 -8 1
14. NK Suhopolje 5 0 0 5 0 31 -31 0

- Advertisement -

Najnovije objave

Vezane vijesti