Srijeda, 1. prosinca 2021.

Četvrta liga: Tomislav iz Drnja napunio mrežu Zdenke, Legrađani uzeli bod na vrućem terenu u Predavcu

U ovom kolu slobodna je bila Mladost iz Kloštra Podravskog

Preporučujemo

U 11. kolu Četvrte nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica u subotu Suhopolje je dočekalo vodeći Ferdinandovac (1:3, Karan s 11m, Fuček i Stankir), Pitomača Tehniku Koprivnicu (0:1, Filip Lovković 52′), Bilogora Daruvar (5:1), a Garić Čazmu (1:0).

U nedjelju je Tomislav u Drnju bio domaćin Zdenki i pobijedio s uvjerljivih 8:0. Strijelci za momčad Marija Žuljića bili su Kensuke Enjo u tri navrata, Antonio Varović, Eric Augusto Akassou, Dejan Krstitović, Dominik Petran i jedan je bio autogol.

Graničar iz Legrada hrabrom igrom došao je do boda na vrućem terenu Dinama u Predavcu (2:2). Za Legrađane su strijelci bili Bečeić i Topić.

Slatina je s uvjerljivih 4:1 slavila kod Bilogorca u Velikom Trojstvu, a u ovom kolu slobodna je bila Mladost iz Kloštra Podravskog.

REZULTATI 11. KOLA ČETVRTE NL:

Garešnica NK Garić (G) – NK Čazma 1:0
Veliko Trojstvo NK Bilogorac (VT) – NK Slatina 1:4
Drnje NK Tomislav – NK Zdenka 91 8:0
Predavac NK Dinamo Predavac – NK Graničar (L) 2:2
Grubišno Polje NK Bilogora 91 – NK Daruvar 5:1
Pitomača NK Pitomača – NK Tehnika Koprivnica 0:1
Suhopolje NK Suhopolje – NK Ferdinandovac 1:3

LJESTVICA:

1. NK Ferdinandovac 10 7 3 0 27 8 +19 24
2. NK Dinamo Predavac 10 7 1 2 26 10 +16 22
3. NK Bilogora 91 10 7 1 2 23 11 +12 22
4. NK Tehnika Koprivnica 11 5 4 2 19 13 +6 19
5. NK Garić (G) 11 5 1 5 19 19 0 16
6. NK Daruvar 10 5 0 5 20 27 -7 15
7. NK Slatina 10 4 2 4 16 15 +1 14
8. NK Suhopolje 10 4 2 4 18 18 0 14
9. NK Čazma 10 3 4 3 20 15 +5 13
10. NK Mladost (KP) 9 4 1 4 15 16 -1 13
11. NK Pitomača 10 4 0 6 15 18 -3 12
12. NK Graničar (L) 9 2 3 4 10 13 -3 9
13. NK Tomislav 9 2 2 5 15 12 +3 8
14. NK Zdenka 91 10 1 3 6 15 35 -20 6
15. NK Bilogorac (VT) 11 1 1 9 9 37 -28 4

RASPORED 12. KOLA ČETVRTE NL:

12 31.10.2020 14:00 Koprivnica NK Tehnika Koprivnica – NK Suhopolje -:-
12 31.10.2020 14:00 Daruvar NK Daruvar – NK Pitomača -:-
12 31.10.2020 14:00 Legrad NK Graničar (L) – NK Bilogora 91 -:-
12 31.10.2020 14:00 Veliki Zdenci NK Zdenka 91 – NK Dinamo Predavac -:-
12 31.10.2020 14:00 Slatina NK Slatina – NK Tomislav -:-
12 31.10.2020 14:00 Čazma NK Čazma – NK Bilogorac (VT) -:-
12 31.10.2020 14:00 Kloštar Podravski NK Mladost (KP) – NK Garić (G) -:-

LISTA NAJBOLJIH STRIJELACA:

14
Gegić Josip (9 KU) (NK Dinamo Predavac)
13
Karan Jurica (4 KU) (NK Ferdinandovac)
10
Kirin Dario (NK Čazma)
Vuković Ivan (1 KU) (NK Daruvar)
8
Nikolić Marko (NK Mladost (KP))
6
Dijanešić Benjamin (NK Slatina)
Kožuhar Filip (1 KU) (NK Garić (G))
Kucljak Deni (NK Suhopolje)
Kuprešak Pejo (1 KU) (NK Bilogora 91)
5
Babec Antonio (NK Pitomača)
ENJO Kensuke (1 KU) (NK Tomislav)
Hrle Edi (NK Zdenka 91)
4
Bartoniček Stjepan (NK Bilogora 91)
Bečeić Kristijan (NK Graničar (L))
Đipalo Siniša (NK Ferdinandovac)
Fernandes Dos Passos Lucas (NK Dinamo Predavac)
Korenika Stjepan (NK Tehnika Koprivnica)
3
Akassou Eric Augusto (NK Tomislav)
Barukčić Dominik (NK Zdenka 91)
Drlja Boris (NK Bilogorac (VT))
Fuček Josip (NK Ferdinandovac)
Furmek Vedran (2 KU) (NK Čazma)
Ivančić Karlo (NK Daruvar)
Jendrašić Domagoj (2 KU) (NK Slatina)
Ježić Petar (NK Mladost (KP))
Lilovac Krunoslav (NK Bilogora 91)
Lovković Filip (NK Tehnika Koprivnica)
Oršić Tomislav (NK Garić (G))
Salajec Josip (NK Tehnika Koprivnica)
Stankir Dario (NK Ferdinandovac)
Tomašek Danko (1 KU) (NK Bilogora 91)…

Najnovije objave