Subota, 11. svibnja 2024.

Članovi koprivničkog Karate kluba Akademija izvrsni na natjecanju u Maloj Subotici

S ponosom možemo istaknuti zadovoljstvo postignutim rezultatima naših natjecatelja te ih ohrabrujemo da nastave s predanim vježbanjem kako bi rezultati bili još i bolji, poručio je trener Luka Cestar

Još jedna lijepa vijest stigla je iz koprivničkog Karate kluba Akademija.

U subotu je u Maloj Subotici održan 17. međunarodni karate turnir Cro Cup 2024. koji je okupio 454 natjecatelja iz 49 klubova i tri države.

Sa sedam natjecatelja u devet kategorija nastupio je i Karate klub Akademija čiji su članovi postigli izvrsne rezultate.

Trener Luka Cestar i članovi Kareta kluba Akademija

Janja Cestar je u kategoriji mini cicibanke osvojila drugo mjesto, dok je u kategoriji mlađe cicibanke osvojila treće mjesto.

Vid Tkalec je u kategoriji cicibani zauzeo treće mjesto.

U kategoriji mini učenici Filip Cestar je osvojio drugo mjesto. Također, natjecao se i u kategoriji mlađi učenici te osvojio treće mjesto.

Lukas Strmecki u kategoriji mlađi učenici zauzeo je drugo mjesto.

U kategoriji učenici prvi puta natjecao se Teo Mandić, ali nažalost ostao je bez plasmana.

Također, bez plasmana su ostali i Tin Dragosavljević koji se natjecao u kategoriji stariji učenici te Katja Krulić koja se natjecala u kategoriji mlađe učenice.

“S ponosom možemo istaknuti zadovoljstvo postignutim rezultatima naših natjecatelja te ih ohrabrujemo da nastave s predanim vježbanjem kako bi rezultati bili još i bolji”, poručio je trener Luka Cestar.