Donosimo vam izvještaj s utakmica Osvit Đelekovec – Lipa Hlebine i Rudar Botinovec – Drava Selnica Podravska

U nedjelju prijepodne odigrane su dvije utakmice u koprivničko-križevačkim županijskim ligama.

U Prvoj ŽNL Osvit je na domaćem terenu u Đelekovcu poražen od Lipe iz Hlebina rezultatom 3:1. Drugi je to poraz Đelekovčana na startu nove sezone, a druga pobjeda Hlebinčana.

Lipa je povela u 49. minuti preko Hrvoja Bačija, a vodstvo je povećao u 62. minuti Dominik Gregl. Deset minuta kasnije rezultat je s 11 metara smanjio Nikola Drvarić, ali golom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade pobjedu gostiju potvrđuje strijelac Nikola Kovač.

U Trećoj ŽNL skupina Koprivnica – Đurđevac Rudar iz Botinovca s uvjerljivih 5:1 pobijedio je Dravu iz Selnice Podravske.

Za domaću momčad strijelci su bili Dino Mikulinjak (20′) te dvaput Matija Špoljar (47′ i 54′) i Tomislav Galešić (84′ i 90′). Počasni pogodak za Dravu zabio je Davi Gal (35′). Rudaru je to prva ligaška pobjeda, dok je Drava ostala na jednom bodu.